Sera İhracatı - Uluslararası Seracılık Faaliyetleri

Sera İhracatı - Uluslararası Seracılık Faaliyetleri


Yurt dışı sera ihracatı, uluslararası seracılık faaliyetleri kapsamında kurulum, projelendirme, malzeme temini ve ihracat.

Yurtdışında birçok ülkede gösterdiği profesyonel seracılık faaliyetleri ile sera ihracatı alanında lider firmalardan biriyiz. Dünya nüfusunun hızla artması ile tarımsal gıdalardaki talep de artmakta bu nedenle de üretimleri geliştirme çabaları artmaktadır. Ülkemiz seracılık alanında kendini geliştirmiş ve üretimleri hem ülkemiz için hem de ülke dışı taleplere göre yapmaktadır. Özellikle taleplere göre sera ihracatı yapılmaktadır. Bu ihracatta tecrübe ve teknoloji çok önemlidir.


Sera İhracatı İle İlk Sıralardayız

Sera ihracatı konusunda da aktif olan firmamız tüm sera aktiviteleri ile birlikte ihracat da yapabilmektedir.  Topraksız tarım teknolojileri firmamız aynı zaman da ülkeler arası da sera kurumu yapılmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile büyük çapta faaliyet göstermeye devam eden uzman firmamız her zaman tercih edilen özel bir firmadır. 

Firmamız 20'den fazla ülkeye sera malzemeleri ihracatı, topraksız tarım teknolojileri, sera sistemleri ve anahtar teslim proje kurulumu hizmeti vermektedir.